محک
شما اینجا هستید: درباره ما / درباره ی مؤسسه

درباره ی مؤسسه

دکتر رامین آموخته

دکتر رامین آموخته استاد دانشگاه رکورد دار گینس در روش ترجمه مبتکر رابطه دستور گشتاوری زبان شناسی در کشور هستند. ایشان مبتکر روش آموزشی(نوام چامسکی- زبان شناس) در ایران توانسته با ابداء رابطه دستور گشتاوری تحول شگفت انگیزی در یادگیری زبان های خارجه به وجود بیارود، دکتر آموخته توانسته با ۱۱ سال تلاش شبانه روز برای بدست آوردن فرمول جامعه زبان انگلیسی در رشته های مختلف اعم از علوم پایه، علوم انسانی، علوم فنی ، فضایی و هنر … هزاران هزار از دانشجویان در مقاطع کارشناسی تا دکترا را در رشته های مختلف تربیت کند ، تدریس این روش محدود به ایشان است.

 

مؤسسه فرهنگی آموزشی نام آوران زبان آموخته

موسسه فرهنگی – هنری – آموزشی نام آوران زبان آموخته باهدف آموزش اصول مند دانشجویان و بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا جهت پر کردن خلاء ناشی از روشهای نادرست آموزشی رایج در کشور با مدیریت دکتر آموخته مبدع وتنهامجری فن ترجمه تخصصی بر مبنای نظریه گشتاری در ایران با کسب مجوزهای لازم بطور رسمی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹آغاز کردند.

 

کادرفنی واساتید

ما در انتخاب پرسنل اداری دقت لازم را داشته ایم ،واز افراد مجرب،وتحصیلکرده،وکارآزموده جهت تکمیل کادر خود استفاده نموده ، زیرا شما را سزاوار بهترینها میدانیم.

 

دوره ها و اهداف آموزشی

 1. آموزش اصول وفنون ترجمه متون عمومی و تخصصی ورسیدن به مرحله بداهه خوانی و ویرایش متون طی سه ترم به مدت ۹۰ ساعت با هدف جلوگیری از اتلاف وقت وهزینه های مضاعف در دارالترجمه هایی که هیچ گونه تخصصی در زمینه ترجمه کتب و مقالات علمی را ندارند.
 2. حفظ ویادگیری لغات و واژه های کتابهای ۵۰۴ و واژگان ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه و…با استفاده از روش کدینگ و تصویر سازی ذهنی و تداعی لغات با رویکرد امادگی لازم دانشجویان جهت ازمونهای ارشد و دکتری و تافل و …که این روش کمک شایانی به دانشجویان مینماید تا با صرف وقت و هزینه کمتر با کیفیت بالا اقدام به حفظ و یادگیری با ماندگاری طولانی در ذهن بنمایند.
 3. برگزاری کلاسهای پری ایلتس وهمراهی مستمر بادانشجویان تا رسیدن به مرحله ازمون ایلتس و کسب نمره قبولی درهمه مهارت ها جهت ارایه مدرک به دانشگاههای داخل و یا خارج کشوربه نحوی که دانشجویان از ثمرات این کلاسها در اینده علمی شان برخوردار شوند.
 4. برگزاری کلاسهای Writing & Listening& Speaking در سطوح مقدماتی و پیشرفته با هدف امادگی لازم جهت ازمون تافل وتسلط کافی دانشجویان به اصول نگارش و ویرایش مقالات علمی آی اس آی و انجام ویرایش علمی مقالات پژوهشی با روش اکادمیک و تضمین لازم جهت جلوگیری از رد مقاله به جهت فرمت ومحتوا از سوی نشریات خارجی.
 5. برگزاری کلاسهای مکالمه در سطوح مختلف با حضور اساتید برجسته وبر مبنای تئوری Communicative-Interactive با اثر بخشی بالا
 6. دوره یادگیری مهارت های درک مطلب در زمان مکالمه و تقویت شنیدار Listening و ارتباط کلامی با روش یادگیری تلفظ آمریکایی
 7. آموزش خوشنویسی به صورت ترمیک وفشرده با مرکب و خودکار به سبک های مختلف

 

منشور اخلاقی

 1. اول خدا و دوم قانون را ناظر بر اعمال خود میدانیم و از کیفیت کار وارایه خدمات به شما نمی کاهیم.
 2. ما خود را ملزم میدانیم که مسایل فرهنگی غنی اسلامی –ایرانی را که حاصل آموزه های دینی وملی ماست را در این موسسه رعایت نموده وبه ان افتخار کنیم.
 3. رعایت حقوق شهروندی و تکریم دانشجویان و مراجعه کنندگان محترم رابر تمامی امور مقدم دانسته و رضایت ایشان را مایه دلگرمی و مباهات میدانیم.
 4. دانشجویان ولی نعمت مایند وعامل بودنمان. به حضورشان افتخار وبرای پیشرفتشان در تمامی مراحل کوشا می باشیم.

کلیه حقوق این وب سایت برای مؤسسه فرهنگی آموزشی نام آوران زبان آموخته محفوظ می باشد.

طراحی و برنامه نویسی: گروه برنامه نویسی همپا