محک

IELTS

دوره ی IELTS را فقط در موسسه زبان دکتر آموخته در کوتاهترین زمان ممکن بگذرانید و به نمرات بالای ۷ در این آزمون دست یابید.

حتی شما که زبان انگلیسی را در حد دیپلم یاد گرفته اید می توانید ظرف مدت یک سال امتحان آیلتس بدهید و نمره ی بالای ۷ بگیرید.

پس از گذراندن ۴ ترم مکالمه ی فشرده ترمیک در مدت ۱۰ ماه و گذراندن کلاس تکنیک های آیلتس در مدت ۳ ماه می توانید امتحان آیلتس بدهید.

writing:

در بخش رایتینگ آیلتس، گزارش نویسی از روی نمودار (شامل گراف خطی، پای چارت، چارت میله‌ای، نمودار و نقشه) به تفصیل بررسی می شود. این مهارت شماره ۱ رایتینگ برای داوطلبان آزمون آکادمیک می باشد. مهارت شماره ۱ برای داوطلبان جنرال عبارت است از نوشتن یک نامه که در طول دوره با جزئیات تدریس می شود. در مهارت شماره ۲ رایتینگ آیلتس برای هر دو نوع آکادمیک و جنرال، نوشتن یک مقاله آموزش داده می شود. انواع گوناگون مقالات تحلیل می شوند و به شکل جمله به جمله بر روی آنها تمرین خواهد شد.

Listening:

برای داوطلبان آزمون آیلتس برای هر نوع سوال لیسینینگ شیوه خاص پاسخگویی به همراه تمرین فراوان ارائه می گردد.

 

Reading:

هر سه بخش ریدینگ برای داوطلبان آیلتس جنرال و آکادمیک به همراه سیاست مواجهه با هر نوع سوال تدریس می گردد و تمرین در کلاس برآورد نمره تقریبی خواهد داد.

Speaking:

هر سه مهارت اسپیکینگ آیلتس با برنامه خاص تمرین خواهد شد. دانشجویان تافل هم با هر ۶ نوع سوال اسپیکینگ آشنا خواهند شد.

 

بدیهی است جهت موفقیت در آزمون آیلتس یا تافل داشتن تجربه در صحبت کردن و گرامر ضروری است. دوره های ذیل در همین راستا می توانند کمک خوبی باشند.

بحث آزاد

کلیشه اسپیکینگ

گرامر

دوره های ترمیک

 

کلیه حقوق این وب سایت برای مؤسسه فرهنگی آموزشی نام آوران زبان آموخته محفوظ می باشد.

طراحی و برنامه نویسی: گروه برنامه نویسی همپا