محک

مکالمه ترمیک

در کلاس های مکالمه کتاب های آمریکن انگلیش فایل American English File- New Version تدریس می گردد که بهترین کتاب آموزشی زبان انگلیسی هستند.

دوره های مکالمه کلاً از شش کتاب تشکیل شده که عبارتند از:

Starter

(Elementary (book 1

(Pre-Intermediate (book 2

(Intermediate (book 3

(Upper Intermediate (book 4

(Advance (book 5

برای صحبت کردن سلیس ۴ ترم (تا آخر کتاب سوم book 3  )‌ کافی است همچنین برای ورود به دوره ی آیلتس (دوره ی دو ماه و نیمه) فقط همین ۴ ترم ( ۴ کتاب) کافی می باشد. که فشرده ی این چهار ترم ۹ الی ۱۰ به طول می انجامد و دوره های نیمه فشرده ۱٫۵ برابر این مدت به طول می انجامد.

روش کار در کلاس های مکالمه بر اساس روش محاوره ارتباط و مکالمه بین دو یا چند نفر (بینابین) می باشد.

در این کلا سها روی هر چهار مهارت به صورت کامل کار می شود و نیز دانشجویان لهجه ی صحیح آمریکایی و تلفظ و استرس روی حروف و فونتیک را به طور کامل فرا می گیرند.

اساتید این مجموعه همگی توسط جناب آقای دکتر آموخته مصاحبه و انتخاب شده اند و سپس دوره های  TTC (آموزش استاد) را گذرانده اند و کلاس های جاری با اساتید مجرب تر دوره های آموزشی را گذرانده اند و نیز دوره ی مدیریت کلاس را طی کرده اند.

 

کلاس های مکالمه به صورت خصوصی و نیمه خصوصی نیز برگزار می گردند که هم در کلاسهای مؤسسه قابل انجام است و هم در منازل دانشجویان.

همراه با دوره ها کتابهای تکمیلی نیز کار خواهد شد که عبارتند از:

سری کتاب های Tactics for Listening

سری کتابهای facts & figures

سری کتاب های داستانهای رده بندی شده

سری کتاب های Oxford word skill

همچنین کانالهای تلگرامی به دانشجویان معرفی می شود که به صورت رایگان می توانند در صورت تمایل از متون ارائه شده و ترجمه ی آنها استفاده کنند و نیز اشکالات خود را بر طرف نمایند. حتی کانال لغت و گرامر رایگان هم ایجاد شده و مورد استفاده می باشد.

در صورتیکه دانشجویان نتوانند کلاس های فشرده و نیمه فشرده را شرکت کنند می توانند در کلاس های محاوره ی صرف TPRS , LBC شرکت نمایند و یا در کلاس های مکالمه ی کلیشه ای Cliché Speaking که یک روز در هفته و فقط ۲ الی ۲٫۵ ساعت وقت ایشان را می گیرد و بازده بسیار خوبی نیز دارند.

کلیه حقوق این وب سایت برای مؤسسه فرهنگی آموزشی نام آوران زبان آموخته محفوظ می باشد.

طراحی و برنامه نویسی: گروه برنامه نویسی همپا